WP
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
śmierć
18-09-2011 (07:05)

Córka Edwarda Kennedy'ego nie żyje

W wieku 51 lat zmarła najstarsza córka senatora Edwarda Kennedy'ego, Kara Kennedy Allen. Poinformował o tym jej brat Patrick. Jako przyczynę zgonu podał atak serca.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
WP

Kara Kennedy, była producentka telewizyjna, cierpiała na raka płuc. W 2003 r. poddała się operacji usunięcia jednego płuca, co osłabiło ją fizycznie, ale lekarze nie wykryli przerzutów.

Prowadziła bardzo aktywny tryb życia uprawiając biegi, pływanie i fitness.

Jak powiedział Patrick Kennedy, Kara zmarła w ubiegły piątek po codziennych ćwiczeniach w jednym z klubów fitness w rejonie Waszyngtonu. - Jej serce nie wytrzymało. Jest z ojcem - powiedział.

WP

W ostatnich latach, Kara Kennedy angażowała się w działalność charytatywną na rzecz inwalidów.

Edward Kennedy zmarł w 2009 r. na raka mózgu.

Polub WP Wiadomości
WP
WP