Trwa ładowanie...
ycipk-85gquk
ycipk-85gquk
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Co zrobi NATO w związku z konfliktem Rosji z Gruzją?

Wielu członków NATO uważa, że Sojusz Północnoatlantycki powinien zrewidować swoje stosunki z Rosją w związku z jej konfliktem zbrojnym z Gruzją - powiedział ambasador USA przy NATO Kurt Volker.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
ycipk-85gquk

W dyskusji, która miała dzisiaj miejsce w Brukseli, wielu sojuszników sugerowało, że stosunki nie mogą być takie jak zwykle. Uważamy, że potrzebujemy przyjrzeć się, w jaki sposób pracujemy z Rosją - oświadczył Kurt Volker.

Prezydent USA George W. Bush oświadczył w poniedziałek, że wiele wskazuje na to, iż Rosja dąży do obalenia legalnie wybranego prezydenta Gruzji Micheila Saakaszwilego i jego rządu.

Bush podkreślił, że działania Rosji silnie podkopały jej wizerunek na arenie międzynarodowej i zagrażają współpracy Moskwy z USA i Europą.

ycipk-85gquk
Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-85gquk

ycipk-85gquk
ycipk-85gquk