WP
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
04-08-2005 (19:25)

Ciszewski pełnomocnikiem rządu ds. kultury fizycznej i sportu

Jerzy Ciszewski, dotychczasowy podsekretarz
stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej i Sportu, został mianowany przez premiera Marka Belkę pełnomocnikiem rządu
ds. zorganizowania urzędu kultury fizycznej i sportu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
WP

Jerzy Ciszewski urodził się 15 września 1961 r. Ukończył Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie - wydział trenersko-nauczycielski. W latach 1980-81 był członkiem kadry narodowej w olimpijskiej klasie żeglarskiej "470". Reprezentował Polskę w mistrzostwach Europy i świata. Był wicemistrzem kraju w 1980 r.

Pracował jako dziennikarz działu miejskiego w "Dzienniku Ludowym" oraz w działach sportowych w "Rzeczpospolitej" i "Gazety Wyborczej". Od 1994 r. był właścicielem firmy public relations.

Wykładał w Podyplomowym Studium Public Relations przy Polskiej Akademii Nauk. Współpracował z Politechniką Gdańską (Podyplomowe Studium Public Relations) i z Wydziałem Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego.

WP

Od kwietnia tego roku Ciszewski był podsekretarzem stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej i Sportu.

Zna języki angielski i rosyjski. Ma dwie córki: Zuzannę i Marię. Lubi sport (rower, squash, windsurfing, sporty motorowe), interesuje się historią II wojny światowej, fotografią, sztuką.

Polub WP Wiadomości
WP
WP