Trwa ładowanie...
dj5m1e0
dj5m1e0
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Ciężarówka potrąciła pieszego. 70-latek zmarł na miejscu

Na skutek potrącenia pieszego przez ciężarówkę w miejscowości Jaworze Górne w pow. dębickim w woj. podkarpackim nieprzejezdna jest w tym miejscu droga krajowa nr 73 - podała policja.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
dj5m1e0

Jak poinformowała Anna Klee z zespołu prasowego podkarpackiej policji 70-letni pieszy zmarł na miejscu.

Samochody osobowe jadące tą trasą kierowane są na objazdy; ciężarówki muszą czekać na odblokowanie drogi. Nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia.

Droga krajowa nr 73 prowadzi z Kielc do Jasła. Biegnie przez województwa: świętokrzyskie, małopolskie i podkarpackie.

dj5m1e0

Podziel się opinią

Share

dj5m1e0

dj5m1e0
Więcej tematów