WP
WP
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

"Cichy zabójca" zaatakował w Cieszynie - 2 osoby nie żyją

43-letnia kobieta i 47-letni mężczyzna zmarli - prawdopodobnie w wyniku zatrucia tlenkiem węgla - w Cieszynie (Śląskie). Z objawami podtrucia do szpitala trafiły pełnoletnie dzieci kobiety - poinformował rzecznik cieszyńskiej policji Rafał Domagała.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
WP

Domagała dodał, że służby ratunkowe zostały powiadomione o zdarzeniu około godziny 6.00 rano. Kobieta i mężczyzna znajdowali się w łazience. Już nie żyli. Najprawdopodobniej zatruli się tlenkiem węgla. Dzieci kobiety, które znajdowały się w mieszkaniu, były przytomne. Przewieziono je do szpitala. Strażacy nie wykryli tlenku węgla w okolicznych mieszkania i na klatce schodowej.

Do groźnego zatrucia czadem doszło także w Siemianowicach Śląskich. Po godzinie 6.00 rano do szpitala zostało przewiezionych sześć osób - czworo dzieci i dwoje dorosłych, w tym kobietę w ciąży.

Polub WP Wiadomości
WP
WP