WP
WP
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

"Cichy zabójca" uśmiercił małżeństwo

Ciała 54-letniej kobiety i 57-mężczyzny znaleziono w jednym z mieszkań w kamienicy w Końskich (Świętokrzyskie). Małżeństwo prawdopodobnie zatruło się tlenkiem węgla - poinformowali strażacy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
WP

Jak powiedział rzecznik prasowy koneckiej straży pożarnej Mariusz Czapelski, w mieszkaniu pary stwierdzono trzykrotnie większe stężenie gazu, niż wynosi dopuszczalna norma. Czad prawdopodobnie ulatniał się z piecyka gazowego w łazience.

O interwencję poprosił zięć pary, zaniepokojony faktem, iż z bliscy przez dłuższy czas nie odbierali telefonu.

Strażacy ewakuowali z budynku 10 osób. Trwa sprawdzanie urządzeń gazowych i przewodów wentylacyjnych w kamienicy. Jeżeli okaże się, że nie ma zagrożenia dla zdrowia mieszkańców, lokatorzy wrócą na noc do mieszkań.

WP
Polub WP Wiadomości
WP
WP