Trwa ładowanie...

Chłopiec ranny w wypadku w Kamieniu Pomorskim za kilka dni będzie wybudzony ze śpiączki

Lekarze ocenią, kiedy będzie właściwy moment na przeprowadzenie próby przebudzenia 8-latka poszkodowanego w wypadku drogowym w Kamieniu Pomorskim. - Myślę, że będzie to w najbliższych dniach. 10-letnia dziewczynka jest pod opieką psychologa - powiedziała w TVP Info Joanna Woźnicka, rzeczniczka Szpitala Klinicznego w Szczecinie.

Share
Chłopiec ranny w wypadku w Kamieniu Pomorskim za kilka dni będzie wybudzony ze śpiączki
Źródło: PAP, Fot: Marcin Bielecki
d1bs9mv

- Chłopiec nadal jest pacjentem Intensywnej Terapii. Przebywa w śpiączce farmakologicznej. Udało się ustabilizować jego stan ogólny. W śpiączce będzie przebywał przez najbliższe dni. Lekarze ocenią kiedy będzie próba obudzenia, kiedy będzie właściwy moment. Myślę, że będzie to w najbliższych dniach - powiedziała w TVP Info rzeczniczka szpitala.

Dziewczynka, która w wypadku straciła rodziców, wie już o ich śmierci. - Jej stan jest dobry. Przebywa pod opieką psychologa - poinformowała Joanna Woźnicka ze Szpitala Klinicznego w Szczecinie.

d1bs9mv

W Nowy Rok w Kamieniu Pomorskim kierowane przez 26-latka BMW wypadło z drogi i wjechało w grupę ludzi. Na miejscu zginęło pięć dorosłych osób. 9-letni chłopiec zmarł w kamieńskim szpitalu podczas reanimacji. 8-letni chłopiec i 10-letnia dziewczynka przebywają w szpitalu w Szczecinie

(fot. WP.PL)
Źródło: (fot. WP.PL)

Źródło: TVP Info, PAP, WP.PL

d1bs9mv

Podziel się opinią

Share
d1bs9mv
d1bs9mv
Więcej tematów