Trwa ładowanie...
d1a130n
d1a130n
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Chiny: Autobus runął w przepaść. 20 osób zginęło

20 osób zginęło, a 13 zostało rannych w wypadku autobusowym we wtorek w środkowo-wschodniej części Chin. Jak poinformowała agencja Xinhua, autobusem podróżował zespół teatru operowego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1a130n

Do tej tragedii doszło w pobliżu miasta Anyang, w prowincji Henan. Autobus, którym podróżował zespół jednego z lokalnych teatrów operowych, zjechał nagle z górskiej drogi i runął w przepaść.

Miejscowa policja, która bada przyczynę wypadku, nie podała liczby ofiar. Poinformowała jedynie, że w autobusie były 33 osoby.

d1a130n

Podziel się opinią

Share

d1a130n

d1a130n
Więcej tematów