Trwa ładowanie...
d19pqti

Chcieli być śmieszni, rozwścieczyli internautów. "Używacie tragedii jako reklamy"

"Wspieramy Menczester ! Dzisiaj Fisz&Czips za jedyne 9,9. ! Nie gotujemy dla Ciapaków. Czysta Polska !" czytamy w poście opublikowanym przez jedną z małopolskich pizzerii. Internauci nie mogą uwierzyć, że to rzeczywiście promocja, a nie głupi żart.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
nuggetsy i frytki
nuggetsy i frytki (123RF.COM)
d19pqti

We wtorek rano na profilu pizzerii "Krążek" położonej w Kryspinowie (woj. małopolskie) pojawiła się kontrowersyjna reklama. Właściciele ogłosili promocje na frytki i rybę, to wszystko by "wesprzeć" ofiary tragicznego zamachu w Manchesterze

"Nie gotujemy dla Ciapaków. Czysta Polska !" napisali obok zdjęcia przedstawiającego danie.

D tej pory posty "Krążka" nie cieszyły się zbyt dużą popularność. Dziś jest inaczej. Zdjęcie paluszków rybnych i frytek obiegło sieć. Internauci nie kryją oburzenia.
"Żenada", "Promowaliście to samo gdyby wasi znajomi byli ofiarami?", "Ten wpis nie może być prawdziwy.....a nie, zapomniałem, że żyjemy w Polsce" - komentują użytkownicy

d19pqti

Jednak pracownicy "Krążka" odpowiedzialni za kontrowersyjną reklamę nie wydają się być skruszeni. Zaczepnie i radośnie, choć niespecjalnie zabawnie, odpowiadają na kolejne głosy oburzenia.

Przypominamy, że do zamachu doszło w poniedziałek około 23.35 czasu polskiego.Zginęły 22 osoby, 59 zostało rannych. Jak podają brytyjskie agencje, służby znają tożsamość zamachowca, jednak jeszcze nie mogą jej publicznie ujawniać.

d19pqti

Podziel się opinią

Share

d19pqti

d19pqti
Więcej tematów