WP

Chcieli być śmieszni, rozwścieczyli internautów. "Używacie tragedii jako reklamy"

"Wspieramy Menczester ! Dzisiaj Fisz&Czips za jedyne 9,9. ! Nie gotujemy dla Ciapaków. Czysta Polska !" czytamy w poście opublikowanym przez jedną z małopolskich pizzerii. Internauci nie mogą uwierzyć, że to rzeczywiście promocja, a nie głupi żart.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
nuggetsy i frytki
nuggetsy i frytki (123RF.COM)
WP

We wtorek rano na profilu pizzerii "Krążek" położonej w Kryspinowie (woj. małopolskie) pojawiła się kontrowersyjna reklama. Właściciele ogłosili promocje na frytki i rybę, to wszystko by "wesprzeć" ofiary tragicznego zamachu w Manchesterze

"Nie gotujemy dla Ciapaków. Czysta Polska !" napisali obok zdjęcia przedstawiającego danie.

WP

D tej pory posty "Krążka" nie cieszyły się zbyt dużą popularność. Dziś jest inaczej. Zdjęcie paluszków rybnych i frytek obiegło sieć. Internauci nie kryją oburzenia.
"Żenada", "Promowaliście to samo gdyby wasi znajomi byli ofiarami?", "Ten wpis nie może być prawdziwy.....a nie, zapomniałem, że żyjemy w Polsce" - komentują użytkownicy

Jednak pracownicy "Krążka" odpowiedzialni za kontrowersyjną reklamę nie wydają się być skruszeni. Zaczepnie i radośnie, choć niespecjalnie zabawnie, odpowiadają na kolejne głosy oburzenia.

Przypominamy, że do zamachu doszło w poniedziałek około 23.35 czasu polskiego.Zginęły 22 osoby, 59 zostało rannych. Jak podają brytyjskie agencje, służby znają tożsamość zamachowca, jednak jeszcze nie mogą jej publicznie ujawniać.

Polub WP Wiadomości
WP
WP