Trwa ładowanie...
d1y8bxa

Byli najlepszymi przyjaciółmi przez 60 lat

​Wyjątkowa historia z hawajskiej wyspy O’ahu. Dwóch mężczyzn było przez 60 lat najlepszymi przyjaciółmi. Niedawno dowiedzieli się, że są także biologicznymi braćmi - informuje RMF 24.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Przyjaźnili się całe życie, po latach okazało się, że są braćmi
Przyjaźnili się całe życie, po latach okazało się, że są braćmi (apnews)
d1y8bxa

Alan Robinson i Walter McFarlane poznali się w szóstej klasie szkoły podstawowej. Od razu się zaprzyjaźnili. Najwięcej czasu spędzali razem na grze karcianej cribbage.

Połączyła ich także podobna przeszłość. Walter nigdy nie poznał swojego ojca, a Alan z kolei był adoptowany przez inną rodzinę. Myślałem, że nigdy nie poznam swojej matki i nigdy nie będę miał siostrzeńców - wspomina Alan.

Obaj mężczyźni szukali informacji na temat swoich rodzin. Nie pomogły media społecznościowe, ani internet. W końcu zwrócili się do specjalnej agencji zajmującej się badaniami genealogicznymi.

d1y8bxa

Walter zauważył, że system łączy go ciągle z użytkownikiem o pseudonimie Robi737. Okazało się, że to właśnie Alan Robinson. Natychmiast do siebie zadzwonili. Dowiedzieli się, że mają wspólną matkę.

To był szok - mówi Walter. To najlepszy prezent bożonarodzeniowy, jaki mogliśmy sobie wyobrazić - dodaje Alan.

"Nowi" bracia ogłosili rodzinom swoje zaskakujące odkrycie podczas wigilii. Teraz planują razem podróżować i odpoczywać.

d1y8bxa

Podziel się opinią

Share

d1y8bxa

d1y8bxa
Więcej tematów