Trwa ładowanie...
dkt7qqs
dkt7qqs

Bydgoszcz: ojciec 4-miesięcznej Oliwii trafił do aresztu. Dziecko jest w stanie krytycznym

• 4-miesięczna dziewczynka z ciężkimi obrażeniami głowy trafiła do szpitala
• Policja zatrzymała ojca dziewczynki, 23-latek nie przyznaje się do winy
• Dariusz W. usłyszał zarzuty uszkodzenia ciała i narażenia dziecka na utratę zdrowia
• Za ten czyn grozi mu do 5 lat więzienia
• Sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
dkt7qqs

Dramat w Bydgoszczy. 4-miesięczna dziewczynka walczy o życie w szpitalu. Ma ciężkie obrażenia głowy. Jej ojciec 23-letni Dariusz W. usłyszał zarzuty uszkodzenia ciała dziecka oraz narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty zdrowia i życia. Grozi mu 5 lat więzienia.

- Sąd Rejonowy w Bydgoszczy w poniedziałek aresztował 23-letniego mężczyznę, podejrzanego o uszkodzenie ciała 4-letniej córki oraz narażenie jej na niebezpieczeństwo utraty zdrowia i życia - poinformowała rzeczniczka kujawsko-pomorskiej policji podinsp. Monika Chlebicz.

dkt7qqs

W piątek wieczorem policjanci otrzymali informację o dziecku z obrażeniami głowy, które rodzice przywieźli do szpitala. Z ich relacji wynikało, że - dzień wcześniej - niemowlę miało zostać uderzone przez starszą siostrę kubkiem. Niemowlę ma podbite oko, obrzęk mózgu, posiniaczoną całą twarz i pęknięte obydwie kości ciemieniowe.

23-latek pobił niemowlę? 4-miesięczna dziewczynka przebywa na oddziale intensywnej terapii

- W tej sprawie powołany został biegły z zakresu medycyny sądowej. Wydał opinię, która podważyła tę relację. W niedzielę zatrzymany został ojciec dziewczynki, 23-letni mieszkaniec Bydgoszczy. Mężczyzna złożył wyjaśnienia - powiedziała tvn24.pl podinsp. Monika Chlebicz z bydgoskiej policji.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że mężczyzna nie przyznał się do winy. twierdzi, że dziecko wypadło mu z rąk.

dkt7qqs

Mężczyzna usłyszał już zarzuty zarzuty uszkodzenia ciała dziecka oraz narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty zdrowia i życia. Do sądu trafił także wniosek o tymczasowe aresztowanie.

4-miesięczna Oliwia przebywa na oddziale intensywnej terapii. Została wprowadzona, w stan śpiączki farmakologicznej, oddycha za pomocą respiratora. Jej stan lekarze określają jako ciężki.

dkt7qqs

Podziel się opinią

Share

dkt7qqs

dkt7qqs
Więcej tematów