Trwa ładowanie...
d4544nd

Burza w internecie wokół zdjęcia Rebeki Francis z zabitą żyrafą

"To szczególny rodzaj psychopatii", "obrzydliwy człowiek" - tak internauci komentują zdjęcie Rebeki Francis, na którym kobieta pozuje z ustrzeloną przez siebie w Afryce żyrafą.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rebecca Francis
Rebecca Francis (Twitter)
d4544nd

Afera w sieci wybuchła w poniedziałek, gdy Ricky Gervais, brytyjski komik i reżyser, opublikował na Facebooku zdjęcie Francois z zabitym zwierzęciem, które opatrzył komentarzem: "Co musi wydarzyć się w twoim życiu, abyś zechciał zabić piękne zwierzę, a potem uśmiechnięty położył się obok niego?".

41-letnia Francis - roześmiana, jasnowłosa kobieta, matka ósemki dzieci - leży na zdjęciu obok zabitej przez siebie żyrafy.

Post Brytyjczyka "polubiło" na Facebooku od poniedziałku ponad 200 tys. osób, z kolei 90 tys. udostępniło go na swoich profilach.

d4544nd

W internecie pojawiło się ponad 80 tys. komentarzy, w których internauci stwierdzają, że to co robi Francis to "szczególny rodzaj psychopatii", nazywają kobietę "obrzydliwym człowiekiem" oraz piszą, że modlą się, by nigdy jej nie spotkać. "Jak ktoś może coś takiego robić z uśmiechem?" - pyta jeden z użytkowników serwisu.

Z kolei sama Francis na łamach HuntingLife.com (portalu poświęconemu polowaniom i myślistwu) stwierdza, że zdjęcie było wykonane pięć lat temu. - Nie żałuję tego, co zrobiłam - mówi.

Rebecca Francis jest zawodową myśliwą i łuczniczką. Rozgłos przyniosła jej w 2010 roku wygrana w programie telewizyjnym "Extreme Huntress".

W internecie kobieta często publikuje zdjęcia z polowań, na których pozuje z ustrzeloną zwierzyną, m.in. na swojej stronie internetowej oraz profilu na Facebooku.

d4544nd

Również tam internauci nie szczędzą słów krytyki wobec myśliwej, pisząc m.in. "Kto uśmiecha się tak po zabiciu zwierzęcia ma poważne problemy".

This is an interview I did with Huntinglife.com Go give em a like!

Posted by [ Rebecca Francis ]( https://www.facebook.com/ExtremeHuntress2010 ) on [ 28 marca 2015 ]( https://www.facebook.com/ExtremeHuntress2010/posts/10153178635604592 )
d4544nd

Podziel się opinią

Share

d4544nd

d4544nd
Więcej tematów