Trwa ładowanie...
de0q7gr

Bukmacherzy typują terminy oddania bulwarów wiślanych w Warszawie

Bukmacherzy typują terminy oddania do użytku bulwarów wiślanych w Warszawie. Ich budowa się opóźnia. Miały być gotowe już w ubiegłe wakacje, teraz urzędnicy zapowiadają, że pierwszy odcinek bulwarów - od mostu Śląsko-Dąbrowskiego do ulicy Buleść, będzie gotowy do 30 czerwca tego roku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bukmacherzy typują terminy oddania bulwarów wiślanych w Warszawie
(WawaLove.pl)
de0q7gr

Zobacz: Bulwary jak II linia metra. Potężne opóźnienie

Co na ten temat myślą bukmacherzy, u których od niedawna możemy obstawiać także zakłady związane z inwestycjami warszawskimi? Specjaliści z firmy STS twierdzą, że oddanie pierwszego odcinka bulwarów w podanym przez urzędników terminie jest możliwe. Kurs na TAK wynosi 1.50, a na NIE 2.25, co oznacza duże prawdopodobieństwo zakończenia prac do 30 czerwca.

Bukmacherzy przewidują, że na oddanie odcinka od mostu Śląsko-Dąbrowskiego do Centrum Nauki Kopernik trzeba będzie jeszcze poczekać - zdaniem specjalistów koniec czerwca 2016 roku jest mało prawdopodobny. W tym przypadku kurs na TAK wynosi 2.25, a na nie 1.50. Gdyby jednak projekt został zrealizowany do tego terminu, za każde postawione 100 złotych na TAK można wzbogacić się o 225 złotych. Zdaniem bukmacherów cały odcinek bulwarów wiślanych zostanie oddany przed 30.06.2017 roku.

W ofercie STS nadal znajduje się zakład dotyczący otwarcia mostu Łazienkowskiego w Warszawie. Kurs na oddanie mostu do końca października 2015 roku wynosi na TAK 1.40, a na NIE 2.50, co oznacza duże prawdopodobieństwo otwarcia mostu w tym terminie.

de0q7gr

Podziel się opinią

Share

de0q7gr

de0q7gr
Więcej tematów