Trwa ładowanie...
d2skpdt

Budują tramwaj na Tarchomin! Od dziś zmiany w komunikacji

W środę, 6 sierpnia ok. godz. 22.00 zmieni się organizacja ruchu przez budowę torowiska tramwajowego na Tarchominie. Otwarty dla ruchu zostanie odcinek ul. Światowida pomiędzy ul. Ćmielowską a ul. Myśliborską. Jednocześnie wyłączony z ruchu zostanie fragment - od skrzyżowania z ul. Myśliborską do miejsca w którym nowo budowana ulica i torowisko łączą się z ul. Światowida.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Budują tramwaj na Tarchomin! Od dziś zmiany w komunikacji
(WawaLove.pl)
d2skpdt

Zobacz także: W sierpniu rusza remont pl. Trzech Krzyży

W rejonie skrzyżowania z ul. Światowida jezdnia ul. Myśliborskiej będzie nadal zwężona, wyłączona z ruchu będzie wschodnia strona, ale utrzymany zostanie na niej ruch po jednym pasie w każdym kierunku. Objazd do ul. Modlińskiej będzie poprowadzony przez ul. J. Mehoffera lub ul. płk. R. Kulińskiego. Taka organizacja ruchu będzie obowiązywała do końca sierpnia.

Utrudnienia w tym miejscu związane są z budową trasy tramwajowej wzdłuż ul. Światowida od pętli Stare Świdry (przy Moście im. M. Skłodowskiej-Curie) do pętli Mehoffera. Tramwaje pojadą nią pod koniec roku.

Autobusy linii dziennych E-6, 101, 152, 186, 211, 509 i 518 oraz linii nocnych N01, N03, N13 i N63 zostaną skierowane na trasy objazdowe. Na trasy podstawowe wrócą natomiast autobusy linii 133 i 516.

d2skpdt

Podziel się opinią

Share

d2skpdt

d2skpdt
Więcej tematów