Trwa ładowanie...
d4bgf33

Brytyjski komandos zestrzelił terrorystę, który szkolił bojowników ISIS

• Brytyjski snajper zestrzelił w północnej bojownika przygotowującego 20 członków ISIS do ścinania głów jeńcom.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Brytyjski komandos zestrzelił terrorystę, który szkolił bojowników ISIS
(IS / twitter)
d4bgf33

W północnej Syrii brytyjscy komandosi rozbili grupę dwudziestu terrorystów związanych z Państwem Islamskim. Wszystko wydarzyło się w trakcie „szkolenia” z przeprowadzania egzekucji na jeńcach poprzez obcięcie głowy, przeprowadzanego przez jednego z członków ISIS.

Akcja brytyjskich komandosów w północnej Syrii została przygotowana bardzo precyzyjnie. Podczas gdy snajper zajmował dogodną pozycję, reszta oddziału otoczyła budynek, w którym przebywali terroryści. Strzał został oddany z ponad 1200 metrów z karabinu wyborowego Dan kaliber.338. Mimo dokuczliwego wiatru snajper trafił za pierwszym razem.

Świadek wydarzenia, do którego dotarła redakcja „The Daily Express”, stwierdził, że w jednej chwili głowa terrorysty, który przeprowadzał „szkolenie” eksplodowała. Zgromadzeni bojownicy wpadli w panikę.

W Syrii brytyjscy żołnierze oficjalnie nie prowadzą ofensywy lądowej. Jedynym zadaniem przebywających tam niewielkich jednostek (takich jak kilkunastoosobowy oddział komandosów z formacji SAS) jest atakowanie strategicznych celów Państwa Islamskiego oraz wspieranie lokalnych władz sojuszniczych.

d4bgf33

Podziel się opinią

Share
d4bgf33
d4bgf33
Więcej tematów