Trwa ładowanie...
d1qjafm

Bronisław Komorowski zarejestrował się w PKW. Zebrał 250 tys. podpisów

Sztab Bronisława Komorowskiego złożył w PKW pierwsze 250 tysięcy podpisów z poparciem dla jego kandydatury w wyborach prezydenckich. Jak zapewniają członkowie sztabu, do ostatniego dnia kampanii będą zbierane kolejne podpisy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bronisław Komorowski zarejestrował się w PKW. Zebrał 250 tys. podpisów
(PAP, Fot: Tomasz Wojtasik)
d1qjafm

Szef sztabu Komorowskiego Robert Tyszkiewicz poinformował na konferencji prasowej przed siedzibą PKW, że 250 tysięcy podpisów, to nie koniec, a sztab prezydenta do ostatniego dnia kampanii będzie zbierać podpisy pod deklaracją poparcia dla kandydatury Komorowskiego.

Pełnomocnik komitetu wyborczego Komorowskiego, Sławomir Rybicki zauważył, że 250 tys. podpisów udało się zebrać w ciągu pierwszego tygodnia zbierania.

Tyszkiewicz zapowiedział też, że od przyszłego tygodnia kampania Komorowskiego wejdzie w nową fazę medialną - pojawią się billboardy z hasłem kampanii: "Wybierz zgodę i bezpieczeństwo"; pojawią się też spoty telewizyjne i radiowe.

d1qjafm

Do północy 26 marca jest czas na dostarczenia do PKW minimum 100 tys. podpisów, koniecznych, do zarejestrowania kandydata w wyborach prezydenckich.

Wybory odbędą się 10 maja; jeśli żaden z kandydatów nie uzyska ponad połowy ważnie oddanych głosów, 24 maja odbędzie się druga tura wyborów.

Zobacz także - Incydent z krzesłem na wiecu Komorowskiego

d1qjafm

Podziel się opinią

Share
d1qjafm
d1qjafm
Więcej tematów