Trwa ładowanie...
d3eiglj

Bombki inspirowane światem Harry’ego Pottera w sieci Primark

Do sprzedaży trafiły właśnie ozdoby świąteczne inspirowane światem Harry’ego Pottera. Wzorów jest kilka, a ceny nie odstraszą fanów serii.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Primark przyciąga klientów serią ozdób choinkowych z serii Harry Potter. Pierwszy sklep sieci w Polsce otworzy się w przyszłym roku.
Primark przyciąga klientów serią ozdób choinkowych z serii Harry Potter. Pierwszy sklep sieci w Polsce otworzy się w przyszłym roku. (iStock.com)
d3eiglj

Świat oszalał na punkcie Młodego Czarodzieja

Już od wielu lat seria przygód Harry’ego Pottera nie schodzi z czołowych miejsc na liście najchętniej czytanych książek wszechczasów. Ogromny sukces odniosły również serie filmów tworzonych na podstawie książek J.K. Rowling. Sieci zajmujące się sprzedażą odzieży nieustannie kuszą fanów serii produktami z limitowanych kolekcji poświęconych tej popularnej powieści. W sieciach odzieżowych możemy kupić koszulki, bluzy, czapki, szaliki, rękawiczki czy też plecaki na których widnieją emblematy związane z Harrym Potterem.

Primark zaskakuje swoją ofertą

Na nowy poziom gadżetów związanych z serią książek weszła irlandzka firma Primark. W ich najnowszej ofercie znalazły się właśnie bombki na choinkę, których wzory nawiązują do świata Harry’ego Pottera. Klienci mogą zakupić kilka wersji dekoracji. Pierwszą z nich jest komplet czterech bombek, których wzór i kolorystyka nawiązuje do domów w Hogwarcie (Gryffindor, Slytherin, Ravenclaw i Hufflepuff). Taki zestaw można kupić w cenie 4£ ( około 20 zł). W ofercie znajdują się również pojedyncze dekoracje choinkowe. Złota bombka ze znakiem peronu 9 ¾, czy też czarna dekoracja z herbem Hogwartu. Miłośnicy zabawek na świątecznych drzewkach mogą zakupić miniaturową postać Hagrida lub Hogwart Express. Za te ozdoby trzeba zapłacić 5£ (około 25 zł).

d3eiglj

Primark Polska

Niestety zakupu świątecznych ozdób z serii Harry Potter nie kupimy w Polsce. Sieć Primark dopiero planuje wejście na nasz rynek. Otwarcie pierwszego sklepu Primark w Polsce planowane jest w okolicach wakacji 2019. Konkretna data otwarcia sklepu uzależniona jest od budowy Galerii Młocińskiej w Warszawie, w której sklep ma się znajdować. Jeśli któryś z miłośników Harry’ego Pottera chce już w tym roku udekorować swoje drzewko ozdobami z motywem ulubionej powieści musi poprosić o pomoc przyjaciela z kraju, w którym sieć ma swój oddział.

d3eiglj

Podziel się opinią

Share
d3eiglj
d3eiglj
Więcej tematów