Trwa ładowanie...

Bójka w Sejmie. Jest zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa

• Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez wicemarszałka Sejmu Ryszarda Terleckiego złożył Paweł Bednarz • Mężczyzna wdał się w szarpaninę z pracownikiem biura prasowego PiS, po tym, jak zakłócił konferencję wicemarszałka • Jak twierdził, chciał wypowiedzieć się na temat dzieci sprzedawanych za granicę • Bednarz złożył zawiadomienie, ponieważ jego zdaniem to Terlecki polecił siłą usunąć go z Sejmu • Jak uważa, było to podżeganie do przemocy i naruszenia jego nietykalności cielesnej
Share
Wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki
Wicemarszałek Sejmu Ryszard TerleckiŹródło: Agencja Gazeta, Fot: Sławomir Kamiński
d1fwooh

Jest zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez wicemarszałka Sejmu Ryszarda Terleckiego - informuje RMF FM. Zawiadomienie złożył Paweł Bednarz - prezes Fundacji Dobrego Pasterza, który wdał się w szarpaninę z pracownikiem biura prasowego PiS podczas konferencji wicemarszałka. Próbował wypowiedzieć się wtedy na temat dzieci sprzedawanych za granicę.

Bednarz złożył zawiadomienie, ponieważ jego zdaniem to Ryszard Terlecki polecił siłą usunąć go z Sejmu. Jak uważa, było to podżeganie do przemocy i naruszenia jego nietykalności cielesnej.

- Pan marszałek zdecydował, powiedział: "Panie Krzysztofie, proszę". To było raz, potem była taka szarpanina mała, ja powiedziałem to, co chciałem powiedzieć i już wychodzę, a on drugi raz: "panie Krzysztofie, proszę". I tak kiwnął głową. Co ja jestem? Śmieć, żeby mnie wyrzucali? - powiedział cytowany przez RMF FM Paweł Bednarz. Jak mówi, nie złożył zawiadomienia również w sprawie pracownika biura prasowego PiS, z którym wdał się w bójkę, ponieważ działał on na polecenie marszałka.

d1fwooh

Podziel się opinią

Share
d1fwooh
d1fwooh
Więcej tematów