Trwa ładowanie...
d3c9jqm

Black Friday Lidl: wielka promocja na kosmetyki

Lidl szykuje wielkie promocje z okazji Black Friday. Już od 13 listopada na sklepowych półkach można znaleźć dziesiątki kosmetyków w bardzo atrakcyjnych cenach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Balck Friday w sklepach Lidla. Kosmetyki oraz sprzęt RTV i AGD w bardzo niskich cenach.
Balck Friday w sklepach Lidla. Kosmetyki oraz sprzęt RTV i AGD w bardzo niskich cenach. (East News, Fot: Piotr Kamionka/REPORTER)
d3c9jqm

Black Friday Lidl – przecenione kosmetyki

Już we wtorkek w sieci Lidl pojawiły się pierwsze promocje z okazji Black Firday. Ich odbiorcami są głównie Panie, ponieważ atrakcyjne ceny dotyczą kosmetyków.

Lidl oferuje dziesiątki artykułów kosmetycznych w mocno obniżonych cenach. Produkty będą dostępne w kilku rodzajach promocji. Pierwsza z nich dotyczy zakupu kilku artykułów. Jeżeli klient zdecyduje się na zakup trzech popularnych kremów Cien Q10, wówczas trzecia sztuka będzie kosztowała go tylko 4,99 zł. Podobna promocja obejmuje chusteczki do demakijażu. Klient kupujący dwa opakowania zapłaci za każde jedynie 1,74zł. Ciekawa będzie również kolekcja koreańskich kosmetyków. Chętni będą mogli zakupić m.in. maseczki do twarzy i ust oraz peelingi do ciała.

d3c9jqm

Black Friday Lidl – RTV i AGD

Z okazji Black Friday w sklepach Lidl o nawet 80% obniżono ceny wielu produktów z działu RTV i AGD. Dużą popularnością z pewnością będą cieszyły się powerbanki. Urządzenie o pojemności 3000mAh będzie można kupić już za 4 zł. Za nieco większe, bo mieszczące 5200 mAh zapłacimy 13 zł. Warto jednak pamiętać, że artykuły w atrakcyjnych cenach nie będą dostępne we wszystkich sklepach sieci Lidl. Dodatkowo należy się spodziewać, że z okazji Black Friday sklepy Lidl będą oblegane przez dziesiątki klientów, więc zdobycie przecenionych artykułów będzie bardzo trudne.

d3c9jqm

Podziel się opinią

Share
d3c9jqm
d3c9jqm
Więcej tematów