Trwa ładowanie...

Black Friday 2020. Czarny Piątek ponownie podbije polskie sklepy

Black Friday, czyli Czarny Piątek to coroczne święto wszystkich zakupoholików. Kiedy wypada w tym roku i czy Polacy wezmą w nim udział?

Share
Black Friday 2020. Czarny Piątek ponownie podbije polskie sklepy
Black Friday 2020. Czarny Piątek ponownie podbije polskie sklepyŹródło: NurPhoto via Getty Images, fot: NurPhoto
d10e2mq

Black Friday opanowuje polskie sklepy

Tegoroczny Black Friday może przenieść się w znacznym stopniu do internetu. Promocje obowiązywać będą bowiem głównie w internecie, gdyż co najmniej do 29 listopada w Polsce obowiązywać będą obostrzenia, zgodnie z którymi zamknięte będą sklepy w galeriach handlowych. Promocje mogą więc trwać nawet przez kilka dni, a niektóre sklepy promocje oferują nawet przez cały listopad.

Black Friday. Nagranie uczestniczki "Big Brothera"

Jak się bowiem okazuje, Black Friday może przenieść się w znacznym stopniu do internetu. Promocje obowiązywać będą bowiem głównie w internecie, gdyż co najmniej do 29 listopada w Polsce obowiązywać będą obostrzenia, zgodnie z którymi zamknięte będą sklepy w galeriach handlowych. Promocje mogą więc trwać nawet przez kilka dni, a niektóre sklepy promocje oferują nawet przez cały listopad.

d10e2mq

Black Friday 2020. Czarny Piątek - hit czy kit?

Jak pokazuje badanie, 21 proc. ankietowanych nie planuje w tym roku niczego kupować z okazji Black Friday. Do tego 21,1 proc. osób nie wie jeszcze, ile pieniędzy może wydać na tę okoliczność. Z tego może wynikać, że ponad 40 proc. Polaków nie skorzysta z promocji lub nie ma sprecyzowanych planów zakupowych.

Black Friday, czyli Czarny piątek – następujący po Dniu Dziękczynienia, początek sezonu zakupów przed Bożym Narodzeniem w Stanach Zjednoczonych. Od początku XXI wieku zwyczaj ten jest propagowany, z powodów komercyjnych, w coraz większej liczbie innych krajów.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d10e2mq

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d10e2mq
d10e2mq
Więcej tematów