Trwa ładowanie...
d409lta

Bez grilla nie ma prawdziwej majówki. Pochwalcie się swoimi kulinarnymi wyczynami

Karkówka i kiełbasa, koniecznie przyrządzone na grillu. To nieodłączny element majówki, dlatego zachęcamy Was do wysyłania swoich kulinarnych dokonań z majowego weekendu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bez grilla nie ma prawdziwej majówki. Pochwalcie się swoimi kulinarnymi wyczynami
(pexels)
d409lta

Karkówka, kiełbasa, chleb, warzywa, musztarda i ketchup. Grillowanie podczas majówki to prawdziwy rytuał i chyba najbardziej wyczekiwany moment długiego weekendu. W tym roku otwarciu sezonu nie sprzyja co prawda pogoda, ale dla chcącego nic trudnego. Dlatego gorąco zachęcamy Was, naszych Czytelników i Widzów do podzielenia się kulinarnymi osiągnięciami.

Sami możemy pochwalić się raczej marnymi próbami walki z niesprzyjającą aurą. Okazuje się, że pogoda daje w kość nawet w Portugalii.

   Facebook.com
(Facebook.com)

Na szczęście w Polsce nie jest tak źle jak to zapowiadano. Furorę robi gif przedstawiający walkę niezłomnego kucharza z prawdziwą ulewą.

W tym roku prawdziwym sprzymierzeńcem w grillowych zmaganiach mogą okazać się... balkony.

Dlatego niezależnie od pogody i mając na uwadze Waszą pomysłowość zapraszamy do dzielenia się fotografiami z Waszych grillowych majówek. Zdjęcia wysyłajcie na dziejesie@wp.pl. Lub poprzez nasz fanpage na Facebooku.

P.S. Życzymy smacznego!

d409lta

Podziel się opinią

Share
d409lta
d409lta
Więcej tematów