Trwa ładowanie...
Beata Szydło: nie byłoby sukcesu PiS, gdyby nie decyzje Jarosława Kaczyńskiego

Beata Szydło: nie byłoby sukcesu PiS, gdyby nie decyzje Jarosława Kaczyńskiego

Musimy być z Polakami, musimy pracować dla Polaków i musimy przede wszystkim pamiętać zawsze, że jesteśmy na służbie. Daliśmy radę! - mówiła kandydatka PiS na premiera Beata Szydło w niedzielę wieczorem, po ogłoszeniu sondażowych wyników wyborów.

Share
d4bi41o

Według sondażu Ipsos dla TVP1, TVN24 i Polsat News PiS z poparciem 38 proc. wyborców zwyciężył w niedzielnych wyborach parlamentarnych.

Szydło podkreśliła, że PiS ma "większe zobowiązanie" w stosunku do rodaków. - Ta praca, którą zaczęliśmy, musi być kontynuowana. I tak naprawdę moi drodzy trzeba wsiąść - może już nie do 'szydłobusa' - trzeba wsiąść i pojechać znowu do Polaków i z nimi pracować. Bo jeżeli nie będziemy konsekwentnie spotykali się, rozmawiali i nie będziemy z ludźmi, to to nie będzie dobra władza - zaznaczyła wiceprezes PiS.

d4bi41o

Dodała, że w Polsce jest "dużo ważnych rzeczy do zrobienia", a sukces PiS w wyborach jest dla wielu ludzi ogromną satysfakcją i nadzieją. - I nam tej nadziei nie wolno zmarnować - powiedziała.

- Musimy być z Polakami, musimy pracować dla Polaków, i musimy przede wszystkim pamiętać zawsze, że jesteśmy na służbie. Daliśmy radę" - podkreśliła Szydło.

Szydło: nie oderwaliśmy się od rzeczywistości; byliśmy tam, gdzie ludziom jest ciężko

Ten wielki sukces zawdzięczamy właśnie temu - konsekwencji, pracy i zrozumieniu Polaków. Nie oderwaliśmy się od rzeczywistości, tylko poszliśmy tam, gdzie ludziom jest często bardzo ciężko - powiedziała po ogłoszeniu sondażowych wyników wyborów wiceprezes PiS Beata Szydło.

- Nie odtrąciliśmy nikogo i to jest nasz największy kapitał. I nie możemy zapomnieć o tym teraz, kiedy cieszymy się sukcesem - dodała Szydło.

d4bi41o

Jak mówiła, sukces PiS to wynik konsekwencji w podejmowaniu tych trudnych wyzwań. - Szliśmy konsekwentnie tą drogą, którą wytyczył przed nami pan prezydent Lech Kaczyński. Tak, poszliśmy tą drogą i dzięki temu zwyciężyliśmy - podkreśliła.

Szydło mówiła o ciężkiej, wieloletniej pracy i pokorze w stosunku do otaczającej rzeczywistości. - Czasami wydawało nam się, że brakuje sił czy entuzjazmu, ale każde kolejne spotkanie z ludźmi, Polakami, tego entuzjazmu nam dodawało - powiedziała. Podkreślała, że sukces to zaufanie Polaków, którzy oddali na PiS swoje głosy. - I to wam wszystkim, nasi rodacy, chcemy bardzo serdecznie podziękować. Dziękujemy, że nam zaufaliście - dodała.

Nie byłoby sukcesu PiS, gdyby nie decyzje prezesa Kaczyńskiego; jemu należą się brawa i podziękowania - powiedziała w niedzielę kandydatka PiS na premiera Beata Szydło.

- To był wspaniały czas to, że dzisiaj tutaj jesteśmy i cieszymy się to jest zasługa i wielkie zwycięstwo was wszystkich. Nie udałoby się nam to, gdyby nie wasza praca i wasze zaangażowanie - powiedziała Szydło.

d4bi41o

- Nie byłoby tego wspaniałego sukcesu, gdyby nie decyzje, które podjął pan prezes Jarosław Kaczyński i to właśnie panu premierowi należą się największe brawa i największe podziękowania - powiedziała Szydło.

Zobacz również: Beata Szydło zagłosowała w Przecieszynie

d4bi41o

Podziel się opinią

Share
d4bi41o
d4bi41o
Więcej tematów