Trwa ładowanie...
d3ffty8

Beata Mazurek kręci głową na opozycję. "PO nadal nie odrobiła pracy domowej"

Rzeczniczce PiS Beacie Mazurek nie zaimponowało wystąpienie Grzegorza Schetyny na Radzie Krajowej PO. - Te same twarze, te same hasła, ta sama filozofia Polski, jako brzydkiej panny na wydaniu - podsumowała.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Beata Mazurek skrytykowała działania PO
Beata Mazurek skrytykowała działania PO (PAP, Fot: Leszek Szymański)
d3ffty8

Beata Mazurek stwierdziła, że na sobotnim posiedzeniu Rady Krajowej PO nie pojawiły się ciekawe propozycje. - Te same twarze, te same hasła, ta sama filozofia Polski, jako brzydkiej panny na wydaniu. Nie spodziewam się, by z tych spotkań wyniknęło cokolwiek pozytywnego - powiedziała.

Rzeczniczka PiS podkreśliła że "jeśli twarzami alternatywnej polityki zagranicznej ma być Elżbieta Bieńkowska i Radosław Sikorski, to znaczy, że PO nadal nie odrobiła pracy domowej po klęsce z 2015 r.".

Zdaniem Mazurek spotkanie opierało się na "odniesieniach do PiS i próbie budowania wizerunku PO jako anty-PiS-u".

d3ffty8

Zobacz także: Adam Bodnar: „Na naszych oczach zmienił nam ustrój państwa”

Gościem specjalnym Rady PO był Radosław Sikorski. Były szef MSZ stwierdził, że już dawno prosił, by "świra Macierewicza odwołać". - Rządzące Polską od ponad dwóch lat Prawo i Sprawiedliwość zniszczyło międzynarodowy wizerunek Polski i osłabiło pozycję państwa praktycznie w każdym tradycyjnym kierunku naszej polityki zagranicznej - powiedział lider PO partii Grzegorz Schetyna.

Tematem Rady była polityka zagraniczna kraju oraz dyskusja o przyszłym budżecie unijnym.

Źródło: wpolityce.pl, WP

d3ffty8

Podziel się opinią

Share

d3ffty8

d3ffty8
Więcej tematów