Trwa ładowanie...
d44w9vq
tk

"Bazarkowe klimaty". Internauci nie zostawiają suchej nitki na Julii Przyłębskiej

Zachowanie Julii Przyłębskiej podczas konferencji prasowej w sprawie orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego, wywołało większą falę krytyki niż sama decyzja TK. "Jak baba ze straganu co koguciki na patyku sprzedaje!" - komentują internauci.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Bazarkowe klimaty". Internauci nie zostawiają suchej nitki na Julii Przyłębskiej
(Twitter.com)
d44w9vq

TK orzekł, że zgodne z konstytucją są kontrowersyjne przepisy znowelizowanej ustawy o zgromadzeniach m.in. dające uprzywilejowaną pozycję organizatorom tzw. zgromadzeń cyklicznych.

Wczoraj odbyła się konferencja prasowa z udziałem Julii Przyłębskiej, która kieruje Trybunałem Konstytucyjnym w Polsce. W trakcie spotkania z dziennikarzami rozbawiona Przyłębska zdawkowo odpowiadała na pytania oraz krytykowała przedstawicieli mediów. "Wiem, że może nie chodzę tak często po mediach i państwo bardzo by chcieli zadać mi jakieś pytania, ale jak media zaczną ładnie i obiektywnie podchodzić do całości, to i moja osoba się od czasu do czasu pojawi" - stwierdziła sędzia.

d44w9vq

Internauci są oburzeni jej zachowaniem podczas konferencji i zastanawiają się, jak taka osoba mogła zostać wybrana na tak ważne stanowisko.

d44w9vq

Podziel się opinią

Share

d44w9vq

d44w9vq
Więcej tematów