WP

Bartłomiej Misiewicz: na razie nie planuję powrotu do polityki

Bartłomiej Misiewicz, były współpracownik Antoniego Macierewicza, postanowił zainwestować we własną edukację. Niedawno skończył studia licencjackie, a już myśli o kolejnych. Przyznaje, że polityka jest jego "pierwszą miłością", ale na razie nie planuje do niej powrotu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bartłomiej Misiewicz zapewnia, że na razie do polityki nie wraca
Bartłomiej Misiewicz zapewnia, że na razie do polityki nie wraca (PAP, Fot: Bartłomiej Zborowski)
WP

To Jarosław Kaczyński podjął w kwietniu ubiegłego roku decyzję o zawieszeniu Bartłomieja Misiewicza w prawach członka PiS i powołaniu specjalnej komisji, która miała zbadać szczegóły wszystkich zdarzeń z jego udziałem. On też miał nalegać na to, by Misiewicz zakónczył swoją karierę w MON. Bliski współpracownik Antoniego Macierewicza - jak wynika z jego wypowiedzi dla "Super Expressu" nie ma jednak żalu do prezesa PiS.

- Jarosław Kaczyński jest świetnym strategiem, świetnym politykiem i wielkim patriotą. I gdyby nie pan prezes, to nie byłoby możliwe przeprowadzanie dobrej zmiany w Polsce i nie byłyby możliwe rzady Zjednoczonej Prawicy. Dobrze, że pod jego rządami mamy możliwość rozwijania Polski - wychwala prezesa PiS Misiewicz. Życzy mu także "dużo zdrowia".

WP

Czyżby były rzecznik MON próbował wkraść się w łaski Jarosława Kaczyńskiego i wrócić do polityki? Misiewicz zapewnia, że co prawda polityka jest jego "pierwszą miłością", ale na razie powrotu nie planuje.

Rozmówca "Super Expressu" postanowił postawić na edukację. Po zdobyciu licencjatu z politologii na uczelni o. Tadeusza Rydzyka zamierza iść na studia magisterskie na tej samej uczelni. Chce także studiować podyplomowo bezpieczeństwo.

Polub WP Wiadomości
WP
WP