Trwa ładowanie...
d409lta
banksy

Banksy znowu w akcji. Nowe działo popularnego artysty opanowały szczury

Banksy zachwyca nawet podczas kwarantanny. Popularny artysta nie mogąc wyjść z domu, stworzył dzieło we własnej łazience. Jego praca zachwyca i wywołuje uśmiech na niejednej znudzonej twarzy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Banksy prezentuje najnowsze dzieło na Instagramie
Banksy prezentuje najnowsze dzieło na Instagramie (Instagram, Fot: Banksy)
d409lta

Banksy, podobnie jak miliony osób na całym świecie unika wychodzenia z domu. Czas kwarantanny postanowił spędzić w aktywny sposób i właśnie podzielił się z internatami swoim najnowszym dziełem.

Tym razem zamiast typowego dla siebie muralu ulicznego zachwycił dziełem stworzonym w mieszkaniu. Szczyru, które już wcześniej pojawiały się w jego twórczości, tym razem opanowały łazienkę. Patrząc na udostępnione zdjęcia, trzeba przyznać, że artyście nie brak kreatywności nawet w domowej przestrzeni.

Najnowsze dzieło zostało opatrzone zabawnym komentarzem "Moja żona nie znosi, kiedy pracuję z domu"

Kim jest Banksy?

Odpowiedzi na to pytanie poszukują miłośnicy street artu na całym świecie. Artysta jest anonimowy i nigdy nie pokazał swojej twarzy. Jego prace pojawiają się w Londynie, Birmingham i wielu innych zakątkach świata.

d409lta

Swoimi dziełami Banksy dzieli się z mieszkańcami miasta, w których tym razem powstało jego dzieło, a także z internautami, którzy mogą oglądać jego prace na Instagramie.

Prace Banksy'ego bardzo często zmuszają odbiorców do refleksji nad ważnym zagadnieniem. W grudniu ubiegłego roku był to problem bezdomności.

Zobacz też: Nowe szczepy koronawirusa. Naukowcy przebadali nietoperze

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d409lta

Podziel się opinią

Share
d409lta
d409lta
Więcej tematów