Trwa ładowanie...
d3f8ecg
owsiak

Bądź mobilny i wspieraj WOŚP

Wolontariusze z terminalami, odpłatne wyświetlenia teledysku oraz hashtagi na Twitterze i Instagramie. W tym roku możesz wesprzeć WOŚP na wiele sposobów, nie odchodząc od komputera.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bądź mobilny i wspieraj WOŚP
(PAP)
d3f8ecg

W tym roku możesz wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy nie wychodząc z domu. Do fundacji Jurka Owsiaka dołączyła się spółka wydająca karty płatnicze – MaterCard. Firma zorganizowała akcję, w ramach której, będzie płacić Orkiestrze za posty udostępniane na portalach społecznościowych. Za każdy wpis oznaczony hashtagiem #MasterCardgrazWOSP firma będzie przelewać pieniądze na konto fundacji. Za post udostępniony na Twitterze - 5 zł oraz 1 zł za post na Instagramie. Użytkownicy mogą umieszczać na swoich profilach dowolną liczbę postów, jednak znaczenie będzie miał tylko pierwszy, udostępniony na każdym z dwóch serwisów społecznościowych.

W ubiegłym roku udało się zebrać ponad 465 tys. złotych, choć akcja dotyczyła tylko Twittera.

Hashtagi są dopiero początkiem udogodnień dla darczyńców - MaterCard razem z Bankiem Pekao S.A. wyposażą wolontariuszy, z ponad 70 miast, w terminale płatnicze, dzięki czemu każdy będzie mógł dokonać wpłaty za pomocą transakcji zbliżeniowej. Wolontariusze wyposażeni w terminale będą nosić koszulki z napisem „Zbliż się do Orkiestry”.

d3f8ecg

Kolejnym niestandardowym sposobem na wsparcie Orkiestry jest odtwarzanie udostępnionego w serwisie YouTube teledysku „Stary Człowiek i Może”. Za każde wyświetlenie klipu firma Play przekazuje pieniądze na konto fundacji Jurka Owsiaka.

Pieniądze zebrane podczas 25 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zostaną przekazane na polepszenie warunków opieki medycznej dla najmłodszych i najstarszych pacjentów

Oprac.: Marianna Fijewska

d3f8ecg

Podziel się opinią

Share

d3f8ecg

d3f8ecg
Więcej tematów