Trwa ładowanie...
d2qjckn
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Awaryjne lądowanie samolotu, którym leciał George W. Bush

Prywatny samolot Gulfstream 4 z byłym prezydentem USA George'em W. Bushem na pokładzie lądował awaryjnie w nocy z soboty na niedzielę, ponieważ w kokpicie pojawił się dym. Nikt nie odniósł obrażeń - poinformował amerykański Federalny Urząd Lotnictwa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
George W. Bush
George W. Bush (PAP/EPA, Fot: Larry W. Smith)
d2qjckn

Samolot leciał z Filadelfii do Dallas, gdzie Bush mieszka. Gdy stwierdzono zagrożenie, maszynę skierowano do Louisville w Kentucky.

Rzecznik Busha, Freddy Ford, który też był na pokładzie, powiedział, że po krótkiej przerwie samolot odleciał do Dallas, gdzie bezpiecznie wylądował. Nie podano, co było przyczyną pojawienia się dymu w kokpicie.

d2qjckn

Podziel się opinią

Share

d2qjckn

d2qjckn
Więcej tematów