Trwa ładowanie...
d4kkpkk

Artyści po raz kolejny wspierają chorych na białaczkę

W sieci pojawiła się druga część utworu "Żyj z całych sił", który jest kontynuacją inicjatywy Milion Terapii, brata chorej na białaczkę Magdy o której pisaliśmy kilka miesięcy temu. Dziewczyna wciąż walczy z chorobą, a dzięki nagłośnieniu akcji przez WP udało się zebrać pieniądze na jej leczenie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Artyści po raz kolejny wspierają chorych na białaczkę
(Archiwum Rodziny)
d4kkpkk

Utwór "Żyj z całych sił 2", podobnie jak jego poprzednik, ma dać walczącym z przeciwnościami losu motywację, energię, a przede wszystkim namawia do tego by wierzyć i się nie poddawać. Charakter piosenki idealnie odzwierciedlają słowa chorej Magdy, które można usłyszeć na początku utworu "Pamiętaj, dopóki walczysz jesteś zwycięzcą".

- Wszyscy przystąpili do akcji bez wahania i w błyskawicznym tempie podesłali swoje zwrotki. Myślę, że utwór ten, pomimo że jest dedykowany mojej siostrze, trafi również do innych chorych i zmotywuje ich do podjęcia walki ze swoją chorobą - mówi nam raper Milion Terapii.

W drugiej części "Żyj z całych sił" wzięli udział znani artyści: Milion Terapii, Pih, KaeN, Tysiące Słów, Ero (BC/JWP) oraz wokalistka z Warszawy Sylwia Dynek. Za warstwę muzyczną odpowiada producent DNA.

d4kkpkk

Magda ma 23 lata i jest matką 5-letniej dziewczynki. Jak mówi nam jej brat, to osoba bardzo silna i zawsze uśmiechnięta. - Ma pasję, bardzo lubi tańczyć i śpiewać. Nie daje po sobie poznać, że jest chora. Jest idealnym przykładem dla innych chorych, że warto walczyć - mówi WP.PL Daniel Mariusz pseud. Milion Terapii.

Osoby chcące w jakikolwiek sposób pomóc tudzież przyłączyć się do akcji, odsyłamy na stronę Milion Terapii: http://facebook.com/milionterapii.

Poniżej możecie zapoznać się z utworem. W planach jest również teledysk.

d4kkpkk

Podziel się opinią

Share
d4kkpkk
d4kkpkk
Więcej tematów