Trwa ładowanie...

Artur Dziambor i Wojciech Andrusiewicz gośćmi programu "Tłit"

Zapraszamy na "Tłit". Od poniedziałku do piątku, o godz. 8.30 na stronie głównej Wirtualnej Polski. Zapraszamy na rozmowy z osobami, które kształtują naszą rzeczywistość. Dzisiaj gośćmi programu są Artur Dziambor (Konfederacja) i rzecznik Ministerstwa Zdrowia Wojciech Andrusiewicz.

Share
d2mmauo

Co dziś w programie? We wtorek Ministerstwo Zdrowia podało, że w ciągu ostatniej doby zdiagnozowano w Polsce ponad 6000 nowych przypadków COVID-19, a zmarło prawie 250 osób. Jakie liczby są dzisiaj?

Prawdopodobnie w środę resort zdrowia ogłosi kategoryczny zakaz używania przyłbic, kominów i szalików do zasłaniania ust i nosa. Czy można się spodziewać nakazu noszenia określonych maseczek?

Czy Ministerstwo Zdrowia jest zadowolone z przestrzegania obostrzeń przez obywateli? Czy zachowujemy się odpowiedzialnie?

d2mmauo

Jakie są efekty odmrożenia niektórych sektorów gospodarki 12 lutego? Czy w środę ogłoszona zostanie rezygnacja z niektórych poluzowań i powrót do obostrzeń? Czy może zostanie wprowadzona regionalizacja obostrzeń?

Czy w niektórych regionach ponownie zamknięte zostaną hotele? Co z godzinami dla seniorów? Czy powrócą?

Co z powrotem dzieci do szkół?

Opóźnienia w planowanych dostawach zakontraktowanych szczepionek do Europy jest coraz większe. Jak wynika z listu, do którego dotarła WP, Polska wraz z czwórką innych państw Unii zaapelowała do przewodniczącego rady Europejskiej Charlesa Michela o podjęcie starań w celu zwiększenia możliwości produkcyjnych w Unii. "Nie ma czasu do stracenia" - piszą europejscy przywódcy.

Artura Dziambora z Konfederacji zapytamy z kolei m.in. o to, jak ocenia pracę wiceministra - jeszcze do niedawna - Janusza Kowalskiego. Poseł powiedział w Radiu Zet, że "jest zwolennikiem współpracy z Konfederacją".

d2mmauo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2mmauo
d2mmauo
Więcej tematów