Trwa ładowanie...
dgnqila
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Aresztowano mężczyznę, który spędził noc na dachu parlamentu w Londynie

Brytyjska policja aresztowała 23-letniego mężczyznę, który w nocy z soboty na niedzielę przez kilka godzin chodził po dachu parlamentu w Londynie - poinformował Scotland Yard w komunikacie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Aresztowano mężczyznę, który spędził noc na dachu parlamentu w Londynie
(WP.PL)
dgnqila

Aresztowany w niedzielę o godz. 6 czasu polskiego mężczyzna jest podejrzewany o naruszenie prawa i uszkodzenie mienia.

O obecności 23-latka na dachu Pałacu Westminsterskiego policja została poinformowana w sobotę po godz. 22. Na miejsce oprócz funkcjonariuszy policji przybyli też strażacy i negocjatorzy.

- Na tym etapie jest za wcześnie, by stwierdzić, dlaczego mężczyzna chodził po dachu - napisał Scotland Yard w oświadczeniu.

dgnqila

Podziel się opinią

Share

dgnqila

dgnqila
Więcej tematów