Trwa ładowanie...
d1ik1qn
imigranci

Antyimigracyjny dekret Donalda Trumpa uderza w niewinne rodziny

Po tym jak Donald Trump podpisał w piątek dekret dotyczący zamknięcia granic USA dla imigrantów z krajów arabskich, wiele osób zostało zatrzymanych na amerykańskich lotniskach. Wśród nich była młoda Iranka, która została oddzielona od swojego 5-letniego synka. Dzisiaj Internet obiegł wzruszający filmik, na którym widać rozemocjonowanie dziecko, które po kilkugodzinnej rozłące w końcu trafiło w ramiona matki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Antyimigracyjny dekret Donalda Trumpa uderza w niewinne rodziny
(facebook.com)
d1ik1qn

W sieci pojawia się coraz więcej historii podobnych do tej. Nazanin Zinouri z Teheranu opublikowała na Facebooku smutny post, w którym przedstawiła swoją dramatyczną sytuację. Kobieta wyleciała do Iranu aby odwiedzić swoją rodzinę, której nie widziała od roku. Gdy w zeszły piątek chciała wrócić do Stanów Zjednoczonych została zatrzymana na lotnisku. W USA prowadziła normalne i spokojne życie od siedmiu lat. Miała tam pracę, samochód, mieszkanie i psa, który czekał na nią z utęsknieniem.

Antyimigracyjny dekret, który odbiera możliwość przybycia do Stanów Zjednoczonych obywatelom siedmiu krajów muzułmańskich, wywołał falę protestów w USA. Oburzeni ludzie wychodzą na ulice i lotniska, aby manifestować swoje oburzenie wobec tej kontrowersyjnej decyzji nowego prezydenta USA.

d1ik1qn

Podziel się opinią

Share

d1ik1qn

d1ik1qn
Więcej tematów