Trwa ładowanie...
d1rq2i7

Antoni Macierewicz wystartował z własnym programem. Co kryje się pod hasłem "Pilnujmy Polski"?

Czemu poświecono pierwszy odcinek autorskiego programu Antoniego Macierewicza? Były minister obrony narodowej komentował głównie to, o czym mówi się nie tylko w Polsce, ale też za granicą - o nowelizacji ustawy o IPN.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ruszył program autorski Antoniego Macierewicza
Ruszył program autorski Antoniego Macierewicza (Telewizja Republika)
d1rq2i7

Macierewicz na samym początku premierowego odcinka swojego programu zwrócił uwagę współprowadzącemu Ryszardowi Gromadzkiemu. Powiedział, że powinien przedstawić go przede wszystkim jako posła na Sejm. - To najważniejsza funkcja, bo bezpośrednio zależy od obywateli - podkreślił.

Nie obyło się bez komplementów dla zwolenników Prawa i Sprawiedliwości. - Trzeba podziękować wszystkim, którzy jesienią 2015 roku upilnowali Polski - podkreślił Macierewicz.

Polityk i Gromadzki rozmawiali przede wszystkim o nowelizacji ustawy i IPN. - Dobrze, że podpis jest - tak byłe szef MON ocenił decyzję Dudy, który przyjął nowelizację. Podpisał dokument i kieruje go do Trybunału Konstytucyjnego. Zdaniem Macierewicza, w pewnym sensie "mamy sprawę załatwioną".

d1rq2i7

Dodał, że USA choć komentują ustawę, nie interweniują w proces legislacyjny i nie zamierzają.

Zwrócił tez uwagę, że Rosja wspiera głównych wrogów Izraela. - Przed nami zmiana historiii Polski, przyszłości naszych dzieci - powiedział Macierewicz. Zwrócił też uwagę na niebezpieczeństwo związane z tzw. fake newsami.

Oceniał też swoją pracę. Mowił o modernizacji polskeij armii, patriotach.

Macierewicz w roli prowadzącego nie ostatni raz

Program byłego ministra ma być emitowany regularnie - o godz. 20.

d1rq2i7

Zakłada udział widzów - będą mogli zadawać pytania za pośrednictwem hasztagu #ZapytajMacierewicza.

Przypomnijmy,. że to nie pierwszy raz, kiedy Macierewicz pracuje w mediach, wcześniej jednak był związany z prasą. Był m.in. felietonistą Radia Maryja i Telewizji Trwam. Publikował na łamach "Naszego Dziennika", "Gazety Polskiej" i "Niezależnej Gazety Polskiej".

Źródło: Telewizja Republika

d1rq2i7

Podziel się opinią

Share
d1rq2i7
d1rq2i7
Więcej tematów