Trwa ładowanie...
d4fq501

Anna Zalewska na okładce "Polityki". Znikająca

Minister edukacji narodowej znalazła się na okładce środowego wydania "Polityki". Anna Zalewska chce zostać posłanką Parlamentu Europejskiego, podczas gdy sytuacja w oświacie jest coraz bardziej poważna.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Zalewska ma "nowe zadanie" w Brukseli, a właściwie w Strasburgu
Anna Zalewska ma "nowe zadanie" w Brukseli, a właściwie w Strasburgu (East News, Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER)
d4fq501

"Znikam. Piszcie na Brukselę" - czytamy na okładce tygodnika. Nad zdjęciem Anny Zalewskiej, wyróżniającej się charakterystycznym uśmiechem, widnieje jeszcze napis "Nauczyciele: bunt sprowokowany".

"Bunt w szkole, nauczyciele zapowiadają wielki protest, Anna Zalewska, minister edukacji, szykuje ewakuację do Brukseli - czym to się skończy, jakie są postulaty nauczycieli, jak w ogóle żyją, jak postrzegają sytuację w kraju - o tym wszystkim w materiale okładkowym pisze Joanna Cieśla" - reklamuje nowy numer "Polityka".

"Bunt nauczycieli"

d4fq501

Autorka zwraca uwage na trudną sytuację polskich nauczycieli: są zmęczeni, wystraszeni i rozczarowani. Ale właśnie zaczął w nich się budzić gniew - ogólnopolski protest ruszy 8 kwietnia i będzie trwał do odwołania.

Zobacz także: Anna Zalewska przeprasza za słowa Marka Suskiego o nauczycielach

W numerze znajdzie się tekst o innym ministrze wybierającym się do Brukseli - Joachimie Brudzińskim. Poza tym przeczytać będzie można artykuły o partyjnych pieniądzach i przykładach naginania ustawy o partiach politycznych, a także o klęsce SOP, która miała być polską Secret Service.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4fq501

Podziel się opinią

Share

d4fq501

d4fq501
Więcej tematów