Trwa ładowanie...
d1kz41j

Amfetaminę przewoził w butelkach w bagażniku. Zatrzymali go w Jankach

3 litry płynnej amfetaminy przewoził w samochodzie 30-letni Piotr S. Z takiej ilości mógł wytworzyć nawet 12 kilogramów narkotyku. Mężczyzna został zatrzymany w podwarszawskich Jankach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Amfetaminę przewoził w butelkach w bagażniku. Zatrzymali go w Jankach
(Policja)
d1kz41j

Policjanci dostali informację, że 30-latek prawdopodobnie posiada większą ilość narkotyków i jedzie hyundaiem w kierunku Janek. Funkcjonariusze czekali na niego w okolicach tej miejscowości. W końcu zauważyli samochód podejrzanego, który poruszał się z nadmierną prędkością.

Policjanci wspólnie z funkcjonariuszami z wydziału realizacji zatrzymali pojazd i obezwładnili dwóch mężczyzn, którzy siedzieli w środku. W bagażniku odkryli butelki z żółtą cieczą. Ich właścicielem okazał się kierowca hyundaia 30-letni Piotr S.

Po badaniach substancji w laboratorium policji potwierdziły się przypuszczenia, że w trzech butelkach znajduje się amfetamina. W pozostałych zabezpieczono kwas siarkowy. Z trzech litrów płynnej amfetaminy można wytworzy nawet 12 kilogramów takiego narkotyku.

d1kz41j

Po zebraniu przez policjantów materiału w tej sprawie, 30-latek został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty. Mężczyzna jest podejrzany o posiadanie znacznej ilości narkotyków oraz prekursorów służących do niedozwolonego wytworzenia środków odurzających.

Sąd przychylił się do wniosku policji i prokuratury i aresztował Piotra S. na trzy miesiące. Może mu grozić kara do 10 lat więzienia.

d1kz41j

Podziel się opinią

Share
d1kz41j
d1kz41j
Więcej tematów