ycipk-32vuqz

Amerykański senator jest chory na raka mózgu. Właśnie przerwał terapię

John McCain od roku walczy z agresywną postacią choroby - glejakiem wielopostaciowym. Jak informuje jego rodzina, w wieku 81 lat zdecydował się przerwać leczenie. "Przeżył więcej niż oczekiwano" - czytamy w oficjalnym oświadczeniu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rak mózgu został zdiagnozowany u amerykańskiego senatora Johna McCaina w lipcu 2017 r.
Rak mózgu został zdiagnozowany u amerykańskiego senatora Johna McCaina w lipcu 2017 r. (Forum, Fot: Aaron P. Bernstein)
ycipk-32vuqz

U republikańskiego senatora agresywna postać guza mózgu została zdiagnozowana w lipcu 2017 r. Polityk opuścił Waszyngton i przeniósł się do Arizony, gdzie w otoczeniu bliskich był poddawany leczeniu. Na tydzień przed swoimi urodzinami rodzina Johna McCaina w oficjalnym oświadczeniu poinformowała, że 81-latek zdecydował się przerwać terapię.

"Moja rodzina jest głęboko wdzięczna za całą miłość i wspaniałomyślność, jaką okazaliście nam w ostatnim czasie. Dziękuję wam za wasze nieustanne wsparcie i modlitwy. Nie mogliśmy dotrzeć tak daleko bez ciebie - dałeś nam siłę do kontynuacji" - napisała na Twitterze jego córka Meghan, załączając treść komunikatu.

ycipk-32vuqz

"W ubiegłym roku senator podzielił się z Amerykanami wiadomością, którą nasza rodzina już znała: zdiagnozowano u niego agresywnego glejaka wielopostaciowego, a rokowania były poważne. John przekroczył oczekiwania co do jego przeżycia, ale postęp choroby i upływające lata weryfikują ten werdykt. Dzięki swojej sile woli zdecydował się zaprzestać leczenia" - czytamy w oświadczeniu.

Zobacz także: Wzruszony powstaniec Majewski dziękuje za obecność na skwerze. „Tyle osób pamięta”

ycipk-32vuqz

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-32vuqz

ycipk-32vuqz
ycipk-32vuqz