Trwa ładowanie...

Amerykańska piosenkarka skazana na 120 dni więzienia

Amerykańska piosenkarka, aktorka i modelka Lindsay Lohan została skazana przez sąd w Los Angeles na 4 miesiące (120 dni) więzienia za naruszenie warunków zwolnienia warunkowego. W 2007 r. Lohan została uznana winną jazdy samochodem pod wpływem alkoholu. Adwokat Lohan zapowiedział odwołanie się od wyroku, który zezwala artystce na zwolnienie po wpłaceniu kaucji.

Amerykańska piosenkarka skazana na 120 dni więzieniaŹródło: AP, fot: David McNew
d4gbbei
d4gbbei

Sędzia Stephanie Sautner skazała ponadto aktorkę na odpracowanie 400 godzin na cele komunalne, w tym 300 godzin w ośrodku pomocy dla kobiet.

Lohan mu się stawić ponownie w sądzie w czerwcu bowiem jest oskarżona o kradzież naszyjnika wartości 2500 dolarów z jednego z eleganckich sklepów w Los Angeles. Sędzia Sautner uznała, że kradzież, której Lohan miała się dopuścić w styczniu br., stanowi naruszenie warunków zwolnienia warunkowego i dlatego wymierzyła jej karę 4 miesięcy więzienia.

Sędzia złagodziła jednak kwalifikację prawną zarzutu o kradzież z pospolitego przestępstwa na wykroczenie. W przeciwnym razie, 24-letniej Lohan groziłaby kara do 3 lat więzienia. Lohan nie przyznaje się do kradzieży.

Kariera Lohan została od roku 2007 r. praktycznie zahamowana bowiem aktorka zmuszona była do wielokrotnych pobytów w ośrodkach odwykowych, aresztach i salach sądowych.

d4gbbei
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4gbbei
Więcej tematów