Trwa ładowanie...
d25grwv
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Aleksander Kwaśniewski: wygrana PiS jest bardzo prawdopodobna

Wygrana PiS w wyborach jest bardzo prawdopodobna, ale nie taka, by rządził samodzielnie - mówi "Gazecie Wyborczej" b. prezydent Aleksander Kwaśniewski.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Prezes PiS Jarosław Kaczyński
Prezes PiS Jarosław Kaczyński (WP.PL, Fot: Łukasz Szełemej)
d25grwv

Jak ocenia, biorąc pod uwagę wskaźniki gospodarcze, to obecny rząd powinien być pewien zwycięstwa. Ale to, co się dzieje, jest w kategoriach bardziej psychologicznych - zastrzega.

- Polacy są już zmęczeni rządami Tuska. Widać zużycie materiału, impotencję programową w ostatnich miesiącach, spektakularne wpadki, takie jak afera podsłuchowa - wylicza Kwaśniewski.

- Jest ryzyko wygranej PiS nie dlatego, że będzie zyskiwało, ale dlatego, iż wielu wyborców PO może zostać w domu - mówi b. prezydent.

d25grwv

Podziel się opinią

Share

d25grwv

d25grwv
Więcej tematów