WP
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Aktor z "Klanu" nie usłyszy zarzutów, bo wciąż jest pijany

Aktor Tomasz Stockinger, który został zatrzymany po tym jak pod wpływem alkoholu spowodował kolizję w okolicach Góry Kalwarii, prawdopodobnie nie usłyszy w piątek zarzutów, bo musi wytrzeźwieć - mówią policjanci.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Aktor z "Klanu" nie usłyszy zarzutów, bo wciąż jest pijany
(AKPA)
WP

Do wypadku doszło w czwartek ok. godziny 13 w miejscowości Żabieniec. S. jadący seatem exeo wjechał w forda ka, który zderzył się jeszcze z seatem toledo. Pasażerka forda została przewieziona do szpitala, a aktor odjechał z miejsca zdarzenia. Policjanci zatrzymali go dopiero w Górze Kalwarii. Okazało się, że miał 2,3 promila alkoholu w organizmie.

54-letni Tomasz Stockinger będzie odpowiadał za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości. Grozi mu za to do 2 lat więzienia. Utracił też prawo jazdy - sąd zdecyduje na jak długo.

Stockinger jest aktorem filmowym i teatralnym. Zagrał w ponad 30 filmach m.in. w "Znachorze" Jerzego Hofmana czy "Bez znieczulenia" Andrzeja Wajdy. Obecnie znany jest głównie z ról serialowych i "Klanu" emitowanego w TVP.

WP
Polub WP Wiadomości
WP
WP