Trwa ładowanie...
d3n9rew
IARZamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Akcja ABW w Instytucie Meteorologii i Gospodarki Wodnej

Funkcjonariusze Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego zatrzymali dwie osoby z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Akcja ABW w Instytucie Meteorologii i Gospodarki Wodnej
(www.abw.gov.pl)
d3n9rew

Zatrzymania w Instytucie Meteorologii i Gospodarki Wodnej zostały przeprowadzone na polecenie Prokuratury Rejonowej Warszawa-Żoliborz.

- W tej chwili mogę jedynie potwierdzić, że faktycznie nasi funkcjonariusze zatrzymali dwie osoby. Jeśli chodzi o szczegóły, to w tej chwili ich nie podajemy - powiedział rzecznik ABW ppłk Maciej Karczyński.

Chodzi o nieprawidłowości, do których miało dochodzić w placówce.

d3n9rew

ABW zabezpieczyła też dokumentację w placówce. Jak poinformowała rzeczniczka Instytutu Katarzyna Bieniek, funkcjonariusze poprosili o dokumenty we wtorek i je otrzymali. - Dyrektor IMGW nie dostał żadnej informacji od ABW o zatrzymaniu jakiegokolwiek pracownika Instytutu - dodała.

Prokuratura ma informować w tej sprawie w czwartek.

d3n9rew

Podziel się opinią

Share

d3n9rew

d3n9rew
Więcej tematów