Trwa ładowanie...
26-11-2015 15:37

Adam Hofman otwiera agencję PR. Komu będzie doradzał?

Adam Hofman, były rzecznik Prawa i Sprawiedliwości założył agencję PR - informuje PRoto.pl. W rozmowie z portalem były poseł wyjaśnia, że działalność rozpoczął kilka dni temu. Dodaje, że nie będzie doradzał politykom.

Adam Hofman otwiera agencję PR. Komu będzie doradzał?Źródło: Krystian Maj/FORUM
d36xev8
d36xev8

Hofman tłumaczy, że jego agencja ma charakter uniwersalny i będzie zajmować się komunikacją oraz wizerunkiem zarówno osób, jak i marek. - Uważam, że mój zakres kompetencji, relacji, możliwości działania jest na tyle duży, że jestem w stanie dopasować ofertę do potrzeb danego klienta - podkreśla były poseł PiS.

PRoto.pl wyjaśnia, że Hofman nie zatrudnia pracowników, ale współpracuje z partnerami zewnętrznymi. Są to osoby, z którymi pracował już wcześniej.

Były rzecznik PiS powiedział, że od założeniu agencji PR myślał już od wielu lat. - Te plany były ze mną od początku, zwłaszcza, że przez ostatnie lata funkcjonowałem w obszarze PR. Wprawdzie w ramach polityki, ale jednak zawsze była to dziedzina związana z komunikacją - mówi w rozmowie z portalem.

Wyjaśnia też, że w czasie studiów prowadził podobną działalność, ale trwało to krótko, bo wybrał karierę z polityką.

d36xev8

Adam Hofman z wykształcenia jest politologiem. Był posłem od 2005 roku. Pełnił funkcję rzecznika PiS oraz klubu parlamentarnego partii Jarosława Kaczyńskiego. Rok temu został wykluczony z PiS po kontrowersjach ws. rozliczeń wyjazdu na posiedzenie komisji Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy w Madrycie. W ostatnich wyborach parlamentarnych Hofman nie kandydował.

Zobacz też: Adam Hofman: gdyby można było cofnąć czas, nigdy nie postąpiłbym tak, jak postąpiłem
d36xev8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d36xev8
Więcej tematów