Trwa ładowanie...

Adam Andruszkiewicz o życiu w czasach koronawirusa. Intymne wyznanie. "Epidemia sprzyja prokreacji"

Pandemia jest mu niestraszna. Adam Andruszkiewicz, wiceminister cyfryzacji z PiS, podzielił się informacjami ze swego prywatnego życia. W rozmowie z dziennikarzami "Super Expressu" zdradził, jak spędza ostatnie tygodnie.

Share
Adam Andruszkiewicz o życiu w czasach koronawirusa. Intymne wyznanie. "Epidemia sprzyja prokreacji"
Źródło: Agencja Gazeta
d2ejlm8

Jak czytamy w "Super Expressie", Adam Andruszkiewicz aktywnie spędza czas związany z pandemią koronawirusa. Pochodzący z podlasia polityk spaceruje po tamtejszych lasach, majsterkuje i skręca meble. Zdradził też, że podczas społecznej kwarantanny nieco przytył, dlatego też zrzuca teraz zbędne kilogramy. Tak wyglądają ostatnie tygodnie wiceministra cyfryzacji.

Polityk przyznał, że niemal codziennie jest w ministerstwie i raczej unika pracy zdalnej, bo w resorcie lepiej jest mu się skupić na pracy.

"Staramy się o dziecko, czas sprzyja"

Andruszkiewicz pół roku temu ożenił się. Tabloidowi zdradził, że wraz z żoną planują powiększenie rodziny. - Staramy się o dziecko, czas sprzyja - wyznał polityk "Super Expressowi". - Izolacja sprzyja kłótniom, ale też prokreacji. Ale ja z żoną w ogóle się nie kłócę. Jestem tak wychowany, że zachowuję zawsze pełen szacunek do kobiet - dodał.

d2ejlm8

Przy okazji wspomniał, że 500+ również jest zachętą. Zapytany, czy pobierałby świadczenie odpowiedział, że nie myślał jeszcze o tym, ale przyznał, że podoba mu się koncepcja, by założyć subkonto dla dziecka i na nie te pieniądze odkładać.

Stał na czele Młodzieży Wszechpolskiej

Adam Andruszkiewicz to 30-letni polityk pochodzący z podlaskiego Grajewa. Ukończył studia na kierunku stosunki międzynarodowe na Uniwersytecie w Białymstoku.

W latach 2015–2016 był prezesem Młodzieży Wszechpolskiej. Do Sejmu został wybrany po raz pierwszy w 2015 roku z list Pawła Kukiza. Póżniej przeszedł do koła Wolni i Solidarni, a następnie do PiS.

Źródło: "Super Express"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2ejlm8

Podziel się opinią

Share
d2ejlm8
d2ejlm8
Więcej tematów