Trwa ładowanie...
d2sy8ee

81-latka próbowała uciec policjantom. "Spieszę się do fryzjera"

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali prawo jazdy 81-letniej mieszkanki Nowej Soli. Kobieta popełniła szereg wykroczeń, stwarzając zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a potem próbowała uciec mundurowym. Swoje zachowanie tłumaczyła tym, że spieszyła się na wizytę u fryzjera.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
81-latka próbowała uciec policjantom. "Spieszę się do fryzjera"
(WP.PL, Fot: Marcin Gadomski)
d2sy8ee

W centrum Nowej Soli mundurowi zauważyli wv polo, który wyjeżdżając z ulicy podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa. Nie przepuścił również pieszych i wyprzedził samochód stojący bezpośrednio przed pasami.

Policjanci uruchomili koguta i ruszyli za samochodem, ale nie przyniosło to skutku. Kierowca nie reagował, więc funkcjonariusze wyprzedzili auto i zajechali mu drogę.

Okazało się, że za kierownicą polo siedzi 81-letnia mieszkanka Nowej Soli. Kobieta nie rozumiała, dlaczego została zatrzymana do kontroli i tłumaczyła, że spieszy się na umówioną wizytę u fryzjera.

d2sy8ee

Policjanci nakazali kobiecie, aby jechała za radiowozem w kierunku parkingu, gdzie miała być przeprowadzona kontrola drogowa. Starsza pani po chwili jednak skręciła w boczną ulicę i próbowała odjechać.

Mundurowi znowu ją dogonili i zatrzymali. Zdenerwowana 81-latka powtórzyła, że nie pojechała za radiowozem, bo spóźni się na strzyżenie. Policjanci zatrzymali jej prawo jazdy i skierowali wniosek o ukaranie do Sądu Rejonowego w Nowej Soli.

d2sy8ee

Podziel się opinią

Share
d2sy8ee
d2sy8ee
Więcej tematów