Trwa ładowanie...
d1isqe5

8-latek upominał mamę, że karmi martwe dziecko. Jest sekcja zwłok i przerażające zeznania

Zwłoki trzymiesięcznej Patrycji policja odkryła w jednym z domów w Opocznie. Teraz na jaw wyszły szokujące zeznania brata dziewczynki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
8-latek upominał mamę, że karmi martwe dziecko. Jest sekcja zwłok i przerażające zeznania
(flickr.com, Fot: Piotr Drabik)
d1isqe5

Z sekcji zwłok trzymiesięcznej dziewczynki wynika, że przyczyną zgonu dziecka był prawdopodobnie silny, tępy uraz głowy. Stwierdzono wiele obrażeń głowy, m.in złamanie kości ciemieniowej i krwiaka

W czwartek zostaną przesłuchani rodzice dziecka oraz wujek. Obecnie znajdują się na izbie wytrzeźwień.

We wtorek, gdy tragedia wyszła na jaw, wezwani na miejsce ratownicy uznali, że obrażenia dziewczynki "mogą wskazywać, iż padła ona ofiarą przemocy". Teraz na jaw wychodzą kolejne wstrząsające informacje. Reporterzy "Wydarzeń" dotarli do zeznań 8-letniego chłopca, brata małej Patrycji.

d1isqe5

Ojciec bił chłopczyka pasem po głowie

- Małoletni złożył zeznania. Nie odmawiając szczegółów opisał, co w tym krytycznym dniu w tym domu się wydarzyło - powiedziała Elżbieta Madej, prezes Sądu Rejonowego w Opocznie. Jak dodała, na policzku Kacpra widoczne było zasinienie - czytamy na polsatnews.pl.

Z informacji dziennikarzy wynika, że Kacper miał zwrócić pijanej mamie uwagę, że karmi martwą Patrycję. Lekarzom powiedział też, że ojciec bil go pasem po głowie.

Chłopiec trafił do pogotowia opiekuńczego. Jak się okazuje, już raz odebrano go rodzicom. Rodzina miała założoną tzw. niebieską kartę.

Źródło: dzienniklodzki.pl

d1isqe5

Podziel się opinią

Share

d1isqe5

d1isqe5
Więcej tematów