Trwa ładowanie...
d9478oz

8-latek przeszedł szereg niepotrzebnych operacji. Matka przekonała lekarzy, że jest ciężko chory

Kaylene Bowen z Teksasu przekonała lekarzy, że jej synek Christopher jest ciężko chory i potrzebuje przeszczepu. Dziecko przeszło aż 13 operacji, zanim prawda wyszła na jaw. Matkę chłopca aresztowano.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Chłopiec był niepotrzebnie leczony
Chłopiec był niepotrzebnie leczony (Twitter)
d9478oz

Kobiecie udało się przekonać lekarzy, że Christopher z powodu ciężkiej alergii na mleko bardzo często wymiotuje. Stale chodziła do innych lekarzy i opowiadała o chorobach i problemach swojego syna.

Twierdziła także, że chłopiec jest chory na raka.

Posunęła się nawet do zbiórki pieniędzy w internecie na leczenie dziecka.

d9478oz

Dwa lata temu jeden z lekarzy zaczął podejrzewać, że matka nie mówi prawdy i zgłosił sprawę do Child Protective Services, czyli Organizacji Ochrony Praw Dziecka. Jego podejrzenia sprawdziły się.

Prokuratorzy przyznali, że Christopher przeszedł 13 poważnych operacji z powodu wymyślonych dolegliwości. Jego ojciec, który rozstał się z Kaylene i nie miał kontaktu z chłopcem, w wywiadzie przyznał, że żona także jego przekonywała o chorobie syna.

- Mówiła nawet sędziemu, że mój syn nigdy nie będzie mógł chodzić - powiedział Ryan Crawford. Stwierdził, że był przekonany, że ma chorego syna a ma chorą żonę. Opowiadał, że wszystko zaczęło się kilka dni po porodzie. Mężczyzna boi się teraz, że przez te wszystkie operacje i leczenia przez żonę, chłopiec może naprawdę być chory.

d9478oz

Dziecko od urodzenia było aż 323 w szpitalu.

Matka została aresztowana. Przyznała się do winy.

d9478oz

Podziel się opinią

Share
d9478oz
d9478oz
Więcej tematów