55-latek zabił byłą żonę i popełnił samobójstwo? Policjanci znaleźli ciało ukryte w zaroślach

Prokuratorzy usiłują wyjaśnić, czy 55-letni mieszkaniec Opolszczyzny zabił swoją byłą żonę. Ciało kobiety przed dwoma dniami odnaleźli policjanci na terenie powiatu przeworskiego. Było ukryte w zaroślach. Mężczyzna dzień wcześniej popełnił samobójstwo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Policjanci znaleźli ciało kobiety w okolicach Gorliczyna
Policjanci znaleźli ciało kobiety w okolicach Gorliczyna (Policja, Fot: podkarpacka policja)

We wtorek rano, policjanci z Przeworska zostali powiadomieni o znalezieniu zwłok mężczyzny. Jego ciało znajdowało się w budynku stodoły. Policjanci ustalili, że to 55-letni mieszkaniec Kędzierzyna-Koźla. Oględziny i przesłuchania świadków wstępnie wykluczyły, aby doszło do zabójstwa.

Zobacz też: Brutalny atak w Katowicach

W pobliżu zabudowań odnaleziono samochód, którym mężczyzna przyjechał do swojej znajomej. We wnętrzu volkswagena śledczy znaleźli ślady krwi. To dało podstawę do dalszych działań.

Następnego dnia mieszkaniec powiatu przeworskiego zgłosił policjantom, że w rejonie łącznika autostradowego w miejscowości Gorliczyna znalazł damską torebkę z rzeczami należącymi do mieszkanki województwa opolskiego. Funkcjonariusze przeszukali ten teren. Jeden z policjantów zwrócił uwagę na porzucony w przydrożnym rowie worek, na którym były brunatne plamy. Nieco dalej, w zaroślach znaleziono zwłoki kobiety, były przykryte trawą i gałęziami.

W piątek rano potwierdzono, że to 54-letnia mieszkanka Kędzierzyna-Koźla, która poszukiwana była od kilku dni przez miejscową policję.

Przeprowadzono sekcję zwłok kobiety. Śledztwo w tej sprawie nadzoruje Prokuratura Okręgowa w Przemyślu.

Polub WP Wiadomości