Trwa ładowanie...
dys2591

54-latek zmarł w policyjnym areszcie w Skarżysku-Kamiennej

Prokuratura i policja zbadają okoliczności śmierci 54-letniego mężczyzny, który zmarł w areszcie Komendy Powiatowej Policji w Skarżysku-Kamiennej (Świętokrzyskie). Mężczyzna trafił do aresztu w środę, po interwencji domowej; był pijany.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
54-latek zmarł w policyjnym areszcie w Skarżysku-Kamiennej
(WP.PL, Fot: Marcin Gadomski)
dys2591

Jak powiedział Damian Szwagierek ze skarżyskiej policji, przed godziną 8 dyżurny zauważył na obrazie z monitoringu cel, że jeden z osadzonych dostał prawdopodobnie ataku padaczki.

- Wezwani na miejsce ratownicy medyczni stwierdzili zatrzymanie akcji serca u mężczyzny. Mimo reanimacji, 54-latek zmarł - dodał Szwagierek.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu w Nowy Rok, po interwencji domowej. - Otrzymaliśmy zgłoszenie, że dobijał się do drzwi mieszkania swojej matki. Był nietrzeźwy, miał ponad trzy promile alkoholu w organizmie - relacjonował policjant.

dys2591

Nie było możliwości przekazania mężczyzny pod opiekę innej osoby, w regionie nie ma też izby wytrzeźwień. Został zatrzymany i przewieziony na komendę, gdzie miał przebywać do czasu, aż wytrzeźwieje. - Wcześniej został przebadany przez lekarza, który nie znalazł przeciwwskazań do osadzenia go w celi - dodał Szwagierek.

O zgonie mieszkańca Skarżyska-Kamiennej zostali powiadomieni funkcjonariusze Wydziału Kontroli Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach oraz prokuratur, którzy zbadają okoliczności jego śmierci.

dys2591

Podziel się opinią

Share
dys2591
dys2591
Więcej tematów