Trwa ładowanie...
d47e0gi
Policja

37-latek obnażał się przed kobietami w Rudzie Śląskiej. Został zatrzymany

37-letni mężczyzna został zatrzymany w Rudzie Śląskiej. Jest podejrzany o obnażanie się przed dwoma kobietami i małoletnią poniżej 15 roku życia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zatrzymany mężczyzna (Policja.pl)
d47e0gi

Mężczyzna zaczepiał kobiety na ulicach i parkingach prosząc o wskazanie drogi, po czym dotykał intymnych części ich ciała. Następnie obnażał się przed nimi.

Z ustaleń śledczych wynika, że w minionym roku 37-latek w Rudzie Śląskiej dopuścił się kilku podobnych czynów. "Ostatnie zgłoszenie przez pokrzywdzoną odnotowaliśmy w ubiegłym tygodniu. Na podstawie numerów rejestracyjnych samochodu, którym poruszał się mężczyzna, śledczy ustalili tożsamość sprawcy, a następnie zatrzymali go w momencie, gdy wsiadał do auta pod swoim domem" - podaje policja.

Zatrzymany mógł działać również w innych miastach województwa śląskiego

d47e0gi

Prowadzący sprawę ustalili, że podejrzany, w okresie ostatnich pięciu lat, mógł dopuszczać się podobnych czynów również w Katowicach i Wyrach. Policja apelujemy kobiety o kontakt, wobec których mężczyzna poruszający czarnym audi A6 lub mitsubishi outlander tego samego koloru, przemocą lub groźbą próbował doprowadzić lub doprowadził do kontaktu fizycznego.

Pokrzywdzone osoby mogą się zgłaszać ze śledczymi pod nr telefonu 32 244 92 35.

Źródło: Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach

d47e0gi

Podziel się opinią

Share

d47e0gi

d47e0gi
Więcej tematów