Trwa ładowanie...

28 czerwca ulicami Warszawy przejdzie "marsz żywych trupów"

W Warszawie po raz ósmy odbędzie się Marsz żywych trupów. Tradycyjnie Zombie Walk będzie miał miejsce 28 czerwca. Jak to wygląda?

Share
28 czerwca ulicami Warszawy przejdzie "marsz żywych trupów"
Źródło: WawaLove.pl, Fot: Andrzej Bryśkiewicz
d21on9m

- Przebieramy się za żywe trupy i maszerując wyznaczoną trasą jęczymy i udajemy filmowych nieumarłych - mówią organizatorzy. - Wyruszamy równo o godzinie 18.00, warto więc przyjść na miejsce rozpoczęcia wcześniej, w celu ucharakteryzowania się. Stare, porwane ciuchy i różnego rodzaju przypominające krew substancje to prosty pomysł na przebranie, oczywiście jak zwykle liczymy na pomysłowość. Pamiętajmy że bardzo ważne jest zaangażowanie w odgrywaną rolę, Zombie Walk odbywa się raz na rok i warto skupić się na udawaniu zombie do końca - dodają.

Marsz rozpocznie się w pobliżu fontanny przy małym parku między Pałacem Kultury i Nauki, a placykiem przed Metrem Centrum. Trasa przemarszu poprowadzi Marszałkowską, Chmielną, Nowym Światem, Krakowskim Przedmieściem, a kończy się na placu Zamkowym (przy kolumnie Zygmunta). Zombie Walk będzie poruszał się tylko chodnikami.

d21on9m

Podziel się opinią

Share
d21on9m
d21on9m
Więcej tematów