Trwa ładowanie...
ycipk-4m591s

24-latek znalazł w aucie petardę. Odpalił ją podczas jazdy

Pijany pasażer postanowił urozmaicić sobie jazdę samochodem w dość niebezpieczny sposób. Znudzony zaczął rozglądać się po wnętrzu auta i znalazł leżącą na podłodze petardę. Odpalił ją, ale już nie zdołał wyrzucić przez okno. Okazało się, że mechanizm opuszczania szyby nie działał.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pasażer volkswagena z urazem dłoni został przewieziony do szpitala
Pasażer volkswagena z urazem dłoni został przewieziony do szpitala (KMP Zamość)
ycipk-4m591s

Dyżurny zamojskiej komendy odebrał w niedzielny wieczór nietypowe zgłoszenie. W jednej z miejscowości gminy Komarów Osada doszło do wybuchu petardy wewnątrz samochodu, który zatrzymał się przy remizie strażackiej.

Okazało się, że w osobowym volkswagenie na miejscu pasażera podróżował 24-latek, któremu najwidoczniej mocno się nudziło. Asp. Dorota Krukowska-Bubiło z komendy policji w Zamościu poinformowała, że mężczyzna znalazł leżącą na podłodze petardę. Postanowił ją odpalić podczas jazdy i wyrzucić przez okno. Ten plan jednak nie wypalił.

ycipk-4m591s

Gdy pomysłowy pasażer zorientował się, że mechanizm opuszczania szyby jest zepsuty, było już za późno. Petarda wystrzeliła wewnątrz samochodu, dotkliwie raniąc 24-latka. Z urazem dłoni został przewieziony do szpitala. Policjanci sprawdzili dodatkowo, czy mężczyzna był trzeźwy. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie ponad 2 promile.

Kierująca volkswagenem 31-latka na szczęście nie odniosła żadnych obrażeń. To jednak nie koniec postępowania. Policjanci z Zamościa będą musieli ustalić, czy w związku z incydentem nie doszło do zagrożenia życia innych osób.

Źródło: KMP Zamość, TVN24.pl

Widzisz coś ciekawego? Masz zdjęcie, filmik? Prześlij nam maila na adres: wawalove@grupawp.pl lub wejdź na stronę dziejesie.wp.pl

ycipk-4m591s

Zobacz też: Konsternacja po słowach Lubnauer o bananach. Tak się tłumaczy

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4m591s

ycipk-4m591s
ycipk-4m591s